Potrzebna pomoc z nbox

Potrzebna pomoc z nbox

Postnapisał radsliwa niedziela, 26 lutego 2017, 22:17

Jeszcze raz witam serdecznie, niestety wcześniejszy post został usuniety i to bez żadnej wiadomości z informacją dlaczego.

Zaznaczam, że jestem zielony w temacie i potrzebuje z waszej strony paru minut cierpliwości. W dniu dzisiejszym podczas próby przerzucenia nagranego filmu na pendrive wyskoczył mi zielony ekran z bledem i od tej pory nie działa telewizja. Po wyłączeniu dekodera z sieci i ponownym włączeniu na dekoderze wyswietla sie nazwa programu jednak nie ma obrazu i dzwieku oraz nie działa pilot. Na dekoderze z tego co ustaliłem jest wgrana enigma2, wyświetla sie również obraz z napisem hyperion 4. Zrobiłem zdjecie jednego z wyskakujących błedów i prosze o cierpliwośc i pomoc bo kobita zaraz urwie mi kule.

Obrazek
radsliwa

Dekoder:: ARIVA LINK 200

Re: Potrzebna pomoc z nbox

Postnapisał Numen001 wtorek, 7 marca 2017, 21:44

witaj

poprostu wgraj nowy IMAGE i po sprawie. Niewiadomo co chciałeś zrzucić
Numen001

Dekoder:: ADB

Postnapisał darulez środa, 8 marca 2017, 17:14

typowa usterka gdy zapchasz pamięć, usuń zbędne rzeczy albo tak jak kolega wyżej wgraj nowe image
7. NIE KRADNIJ.
darulez

Postnapisał majkk2 sobota, 29 lipca 2017, 13:29

darulez napisał(a):typowa usterka gdy zapchasz pamięć, usuń zbędne rzeczy albo tak jak kolega wyżej wgraj nowe image

i ustaw odpowiednia skorke
majkk2

Powrót do Dla początkujących