Podziekowanie

Podziekowanie

Postnapisał PawelPI sobota, 24 października 2015, 12:03

Witam Panstwa serdecznie.

Nie udzielam sie duzo na forach z uwagi na slaba znajomosc jezyka polskiego ( w pisowni). Chcialbym podziekowac calemu PKTEAM. Za prace ktora wkladacie w forum w Image jestem pewien ze nikt wam nie placi robicie to z wlasnej woli i dla satysfakcji. Widze jak meczycie sie z wciaz tymi samymi pytaniami problemami, ktore wystarczy poszukac i juz 100 tys. razy tutaj byly pisane odp. Niektorym ludzia sie poprostu google i szukanie zacielo sie. Osobiscie ide tez na latwizne i gotowce troche przerabiam, ale staram sie szukac rozwiazan sam. Dziekuje wam za wyrozumialosc i cierpliwosc ktora okazujecie nowym uzytkownika, za wasze faq-i ktore doprowadzaja do rozwiazania wszelkich problemow ( w moim przypadku nie wiem ja u innych). Chyialbym rowniez szczegolne podziekowania zlozyc Panu zukon ktory tutaj tak w obrazkach opisal instalacje na USB- stcik ze ja zrozumialem. Mam nadzieje ze bedziecie swoja wiedze rozwijac jeszcze dlugo i pomagac ludzia ktorzy jak ja pojecia nie maja potrafia sobie tylko gotowce przerobic pod siebie.Zycze powodzenia calemu PKTEAM jak rowniez owocnej pracy.

Pozdrawiam
Pawel
PawelPI

Dekoder:: GI XPeed LX3

Re: Podziekowanie

Postnapisał fargels sobota, 24 października 2015, 12:52

Czytam, czytam a na końcu brak prośby więc również przyłączam się do podziękowań 8-)
fargels

Dekoder:: CUBEREVO 9000

Postnapisał mufek sobota, 24 października 2015, 13:52

+1 również dziękuję całej załodze PKTeam:)
GM 990 hyperion v5.X :)
mufek
BetaTester

Dekoder:: GM990

Postnapisał Cristobaal niedziela, 25 października 2015, 14:21

Ja już gdzieś dziękowałem, ale jeszcze raz mogę śmiało podziękować. Soft jest wybitny, wszystko działa super. No i specjalne dzięki dla kolegi Zukon za cierpliwość i pomoc w wyborze tunera. GI xpeed lx2 wymiata! Jestem bardziej zadowolony niż z mediabox+ od platformy nc+ !

Tapping on the toe with a new hat
Cristobaal

Dekoder:: ADB

Postnapisał marekkukla poniedziałek, 26 października 2015, 12:56

Obrazek
VU+Duo2, Xpeed LX2, NAS Synology
marekkukla

Dekoder:: GI XPeed LX2

Postnapisał axel52 środa, 27 lipca 2016, 10:44

Dołączam się również do podziękowań.
Gdyby nie PKT moja Ariva Link dalej byłaby szrotem działającym na niekorzyść układu nerwowego każdego kto brał pilota od tego deka :x .
Na żadnym innym forum [ a szukałem i pisałem ] nie udzielono mi ani deko pomocy.
Wielkie dzięki raz jeszcze szczególnie za odpowiedzi na lamerskie pytania.
axel52

Dekoder:: ARIVA LINK 200

Powrót do Abc