PKT ADB-BOX E2 HYPERION V5.1 Beta IMAGE

Re: PKT ADB-BOX E2 HYPERION V5.1 Beta IMAGE

Postnapisał gwozdziu niedziela, 12 czerwca 2016, 16:37

Witam mam problem przy wybieraniu satelity mam tylko hotbird, nic nie podłączono i automatycznie a Astry nie ma do wyboru który plik odpowiada za to co tam jest do wyboru? Bo po instalacji image było tam więcej do wyboru a teraz tylko hb jest. Przy ustawieniu auto nie wyszukuje Astry tylko hb widzi. Na drugim tunerze nie na hyperionie jest ok
gwozdziu

Dekoder:: ADB

Postnapisał Lukassolski poniedziałek, 27 czerwca 2016, 15:31

Witam jak jest u was z głosem w pluginie 3d movie w iptv? U mnie sprawdzałem chyba z 10 filmów i naxadnym nie ma głosu, mam 2 tunery z tym hierionem i to samo.
Lukassolski

Postnapisał doloresani czwartek, 7 lipca 2016, 15:12

Witam
jest jakaś opcja konfiguracji pilota ? tak jak jest w openpli ? Ogółem testuje już 3 dzień i jest bdb tyko przesiadka z openpli i brak tych samych funkcji na pilocie to porażka może to i kwestia przyzwyczajenia ale jest źle :P
doloresani

Postnapisał zukon czwartek, 7 lipca 2016, 16:08

Keymapper (niebieski/ustawienia/keymapper)
CZAS NIE &#%$!! NIE STANIE!

Tymczasowy link do pobierania wszystkich image PKT

NIE POMAGAM NA PW!!!
OGLĄDANIE PŁATNEJ TELEWIZJI BEZ OPŁACONEGO ABONAMENTU JEST PRZESTĘPSTWEM
zukon
Administrator

Dekoder:: GI XPeed LX3

Postnapisał doloresani czwartek, 7 lipca 2016, 16:58

zukon napisał(a):Keymapper (niebieski/ustawienia/keymapper)

Witam
Dzięki za odp :)
Ale tam nie ma ustawień przycisków pilota t/z są tylko pod kolorowe , subtitles , i strzałki ... ogółem 13 opcji .A jak w openpli przycisk list to lista a teraz mam pod "domkiem" menu pod "opt" itd.
Czy jest coś do takich zmian każdego przycisku pilota
doloresani

Postnapisał zukon czwartek, 7 lipca 2016, 17:01

Musisz albo zmienić przyzwyczajenia albo edytować keymap.xml. Gdzieś podobno jest assignbutton ale nie jest przez nas autoryzowany.

NIE POMAGAM NA PW!!!
zukon
Administrator

Postnapisał doloresani czwartek, 7 lipca 2016, 18:07

zukon napisał(a):Musisz albo zmienić przyzwyczajenia albo edytować keymap.xml. Gdzieś podobno jest assignbutton ale nie jest przez nas autoryzowany.

Może i masz rację o zmianie przyzwyczajeń ale po co mi wtedy pilot który klikam np.: "list" a tam mam cos innego klikam "menu" ten w ogóle nic niema podpisane klikam "setup" coś innego itd. ... to mija się z celem ,edycja keymap nie dla mnie (nie wiem za co się zabrać chyba że bym miał opis )a szkoda nie powiem soft BDB sprawnie działający a że 3 dni z tego większość spędziłem na szukaniu problemu z pilotem więc ogólna moja taka opinia
Znalazłem ten assignbutton, hmmm ale nie działa może coś źle robię chociaż jest tam opis w tym pliku i postępowałem zgodnie .
Wyciągam pendrive i niech sobie openpli chodzi i razem z nią pilot jak ja chcę
Dziękuję za zainteresowanie
Pozdr....

PS: dodam link może ktoś by chciał przetestować " http://www69.zippyshare.com/v/scR1rlfl/file.html "
doloresani

Postnapisał zukon czwartek, 7 lipca 2016, 18:58

Twój wybór :D Ani mnie to grzeje ani ziębi :D

NIE POMAGAM NA PW!!!
zukon
Administrator

Postnapisał doloresani czwartek, 7 lipca 2016, 21:41

zukon napisał(a):Twój wybór :D Ani mnie to grzeje ani ziębi :D

Gdybyś nie dodał tego co dodałeś było by ok ,ale widzę że jest Ci to obnojętne i jak tak podchodzisz do sprawy to mnie też to nie grzeje i nie ziębi są inne softy dopracowane które działają normalnie bynajmniej piloty do nich a nie jak tu masz to gdzieś zresztą już czytam kilka godzin i szukam i widzę że to jak na razie niby beta ale więcej problemów niż to warte i tylko wymądrzanie się autorów zero działania. :lol: Rob coś porządnie ,lepiej jeden dopracowany niż kolejny "babok" :lol:
Pozdr.....
doloresani

Postnapisał zukon czwartek, 7 lipca 2016, 21:50

doloresani napisał(a):Gdybyś nie dodał tego co dodałeś było by ok ,ale widzę że jest Ci to obnojętne i jak tak podchodzisz do sprawy to mnie też to nie grzeje i nie ziębi są inne softy dopracowane które działają normalnie bynajmniej piloty do nich a nie jak tu masz to gdzieś zresztą już czytam kilka godzin i szukam i widzę że to jak na razie niby beta ale więcej problemów niż to warte i tylko wymądrzanie się autorów zero działania. Rob coś porządnie ,lepiej jeden dopracowany niż kolejny "babok"
Pozdr.....

Ujmę to obrazowo: Wystawiam przed dom kanapę w niezłym stanie. Za darmo. Przychodzi jakiś gość, mówi, że ją weźmie ale tylko pod warunkiem, że zmienię na niej poszycie bo mu kolor nie odpowiada i mu ja do domu zatargam na plecach na drugi koniec miasta... Łapiesz analogię?

Przy okazji: pokaż co sam zrobiłeś. Chętnie skomentuję... Pokaż, co sam ZDZIAŁAŁEŚ... nawet prostego pluginu nie potrafiłeś zainstalować pomimo łopatologicznej instrukcji...

Pozdrawiam i zdrówka życzę

ps: i cały czas stoję na stanowisku, że nbox to nie dekoder - to stan świadomości...

NIE POMAGAM NA PW!!!
zukon
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Image