OpenPLI Hybrid Zdzisława Kowalskiego

Re: OpenPLI Hybrid Zdzisława Kowalskiego

Postnapisał mecenas77 wtorek, 26 lutego 2013, 20:56

Witam!

Na enigmie na sofcie który podałem działa bezbłędnie tylko trzeba dobrać odpowiedni oscam, na sparku nie wiem bo nie używam. ( używam tylko do ładowania Enigmy :( )
RedEagle LCD TwinBox
RedEagle LCD SingleBox
mecenas77
BetaTester

Dekoder:: RED EAGLE TWIN BOX

Postnapisał kowalmisiek sobota, 9 marca 2013, 15:00

mecenas77 napisał(a):Witam!

Szkoda czasu na testy Hybrydy. Kolega Zdzisław, zrobił bubla i za żadne skarby nie chce się do tego przyznać. Przeładował soft różnymi niepotrzebnymi bzdetami, soft chodzi jak muł, dodatkowo coś tam wysyła do sieci ( Zdzisław twierdzi że nic nie ma tam takiego, a skoro nie ma to dlaczego soft zamula router? do tego stopnia że nawet przeglądanie stron odbywa się tak jak na modemie 36,6k ). A za mówienie prawdy i wytykanie błędów obraził się na wszystkich.
Proponuję soft z innej stajni a mianowicie OpenAR-P_OE2.0_211. Jest podobny do hybrydy ( czyżby ktoś od kogoś .... tylko kto? )stabilny, szybki, żadnych zwiech GS-ów itp. fajerwerków. Działa YouTube, telegazeta, no i najważniejsze poprawnie montuje dyski z fat32, bez problemów działa timeshift i nagrywanie. Dodatkowo działa parę niskobudżetowych kart WiFi na usb.
Polecam ten soft i raczej odradzam hybrydę.

Pozdrawiam...

mecenas77 wcale ten soft nie jest taki szybki. Softy PKT chodza duzo szybciejprzynajmniej jak chodzi o przelaczanie kanalow poruszanie sie po menu czy po liscie kanalow. Wlasnie go testuje. Ma ten sam problem co maja wszystkie softy jakie testowalem czyli po naglym wylaczeniu z prdau glupieje oscam i wali ciagle ze zle haslo i login i po jakims czasie zlapie dopiero. Wydaje mi sie ze tez jest gorsza reakcja na pilota niz w PKT ale moze to wynikac z tego ze soft jest powolny. Ale poza tymi 3 problemami to soft godny polecenia
kowalmisiek

Postnapisał marko47 sobota, 9 marca 2013, 18:31

Polecam softy HDMU. Stabilny, jest txt, chodzi mnóstwo mediów. Aha i lepszy obraz niż w innych e2
marko47

Dekoder:: GM7162

Postnapisał mecenas77 niedziela, 10 marca 2013, 06:22

kowalmisiek napisał(a):mecenas77 wcale ten soft nie jest taki szybki. Softy PKT chodza duzo szybciejprzynajmniej jak chodzi o przelaczanie kanalow poruszanie sie po menu czy po liscie kanalow. Wlasnie go testuje. Ma ten sam problem co maja wszystkie softy jakie testowalem czyli po naglym wylaczeniu z prdau glupieje oscam i wali ciagle ze zle haslo i login i po jakims czasie zlapie dopiero. Wydaje mi sie ze tez jest gorsza reakcja na pilota niz w PKT ale moze to wynikac z tego ze soft jest powolny. Ale poza tymi 3 problemami to soft godny polecenia

Jest tyle innych softów że pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Szybkość poruszania się po menu i liście w dużej mierze zależy od skórki, też trzeba potestować i dobrać coś do swoich upodobań. Co do pilota to nie zauważyłem aby reakcja była gorsza niż w innych softach, działa pewnie i z każdej pozycji.
Dla mnie w tej chwili to najlepszy soft, no może majlepszy to za dużo powiedziane , ale na pewno najbardziej stabilny jaki do tej pory miałem.

Pozdrawiam...
RedEagle LCD TwinBox
RedEagle LCD SingleBox
mecenas77
BetaTester

Dekoder:: RED EAGLE TWIN BOX

Postnapisał benco53 wtorek, 12 marca 2013, 16:13

Faktycznie Hybryda jest niezła, a na Oscamie pracuje bardzo stabilnie. Tak z czystej ciekawości chciałem też sprawdzić jak działa na mgcamd 135, niestety mimo uruchomienia go z Joozka, nie znalazłem configów gdzie mógłbym wpisać dane, a pod war-keys znalazłem tylko configi do Oscama.
benco53

Dekoder:: SF1008SE+

Postnapisał kiesa2 środa, 13 marca 2013, 14:06

It is very good and stable image.Better than pkt nebula v3.
kiesa2

Postnapisał kozi47 poniedziałek, 25 marca 2013, 20:20

Witajcie mam jedno pytanko

Witam wszystkich,
mam wgraną najnowszą hybrydę i nie mogę poradzić sobie z odpaleniem wifi
Adapter WIFI Golden Media 990 chipset RT3070
za jaką kolwiek pomoc będę bardzo wdzięczny.

Zdzislaw nie wspiera wifi na chipie RT3070.Koniec i kropka :shock: .Pozdro

To posty z stycznia 2013 znalezione jakieś 3-4str wstecz w tym temacie, jest to dalej aktualne? bowiem chciałem sobie kupić właśnie ten dedykowany adapter wifi od GM no i mam zagwozdkę bo teraz niewiem który kupić ;] żeby zgrał dobrze z GM 990.

Pozdrawiam
kozi47

Postnapisał asdic czwartek, 10 października 2013, 13:06

Skasujcie ten temat : szkoda pisać co wyprawia z tunerem J00000 jak i to napaćkane image.. tragedia to mało powiedziane .

Szkodliwy temat i nic więcej .. autor tej niedoróbki niech sam ubija sobie image .. j000 tak wam namiesza w multi boocie że ... :D
Nie pomagam na PW , nie pomagam konfigurować Szarika itp .
asdic

Dekoder:: GM990

Postnapisał omen piątek, 11 października 2013, 18:04

asdic napisał(a):Skasujcie ten temat : szkoda pisać co wyprawia z tunerem J00000 jak i to napaćkane image.. tragedia to mało powiedziane .

Szkodliwy temat i nic więcej .. autor tej niedoróbki niech sam ubija sobie image .. j000 tak wam namiesza w multi boocie że ... :D

co jak co ale szacunek trzeba mieć za wkład. A napaćkać taki post każdy potrafi :)
Przewagę mają Ci, którzy czytają..
| UFS910 NEUTRINO GM TRIPLEX HYBRID +TNK SMART HD+|
DVHK Masterpolo
omen

Postnapisał asdic sobota, 12 października 2013, 17:37

szkoda odpisywać , co nie zmienia opinii "mojej" ze to image to napaćkane cudo + J000 szkodliwość .
Nie pomagam na PW , nie pomagam konfigurować Szarika itp .
asdic

Dekoder:: GM990

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne image