Amiko Alien OpenPli HRnigam II IMG

Re: Amiko Alien OpenPli HRnigam II IMG

Postnapisał szaleniec1991 poniedziałek, 21 stycznia 2013, 23:12

Witam, przepraszam że tak wbijam się w konwersację ale posiadam Tuner Amiko Alien 2 Triple 2x S2 + 1x C/T i po włożeniu karty z cyfry+ mogę oglądać tylko nie kodowane programy. Nie miałem w rękach jeszcze nigdy takiego dekodera więc chciałbym by ktoś mi krok po kroku wytłumaczył co mam zrobić i jak.
Z góry dziękuje ;) i pozdrawiam
szaleniec1991

Dekoder:: SF1008GSE+

Postnapisał max699 sobota, 27 kwietnia 2013, 13:12

szaleniec1991 napisał(a):Witam, przepraszam że tak wbijam się w konwersację ale posiadam Tuner Amiko Alien 2 Triple 2x S2 + 1x C/T i po włożeniu karty z cyfry+ mogę oglądać tylko nie kodowane programy. Nie miałem w rękach jeszcze nigdy takiego dekodera więc chciałbym by ktoś mi krok po kroku wytłumaczył co mam zrobić i jak.
Z góry dziękuje ;) i pozdrawiam

Kolego musisz dograć za pomocą pendriva plugin mcas po czym uruchomić go w tunerze. Plugin wrzucamy na pendriva w utworzonym przez siebie katalogu plugin. Podłączamy do tunera i wykonujemy procedurę według wskazówek tunera. Pozdrawiam. Kolega już pewnie doszedł do tego sam ale może komuś się przyda. Pozdrawiam

P.s. Przepraszam nie zauważyłem. Świeżak jestem a już chciałem pomagać:-) Na enigmie też kilka godzin mi zabrało żeby dojść jak oscam prawidłowo skonfigurować w moim przypadku miały chodzić 2 karty a działał tylko jeden czytnik. Dopiero po czasie doczytałem o konfiguracji tego ustrojstwa przez przeglądarkę. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano środa, 1 maja 2013, 23:42 przez max699, łącznie edytowano 1 raz
+++Amiko Alien 2 +++
+++OPTICUM X7 +++
++C+ & TNK++
+JUVE FAN+
max699

Dekoder:: SF1008SE+

Postnapisał sq9 niedziela, 28 kwietnia 2013, 22:47

@max669
kolega pisze w temacie HRnigma II ,więc mcas na nic się nie zda :lol: To nie jest SPARK

@ szaleniec1991

masz w podpisie Nbox więc wgraj HYPERION i będzie Ci łatwiej :idea:
oscam i konfiguracja tak jak w Nbox tylko zmienisz dvbAPI :idea:
HYPERION 6.1
sq9
Polish Koders Team

Dekoder:: AX HD51

Poprzednia strona

Powrót do Inne image