PKT Hyperion 5.4 GI-S 980

Re: PKT Hyperion 5.4 GI-S 980

Postnapisał Adrena piątek, 16 grudnia 2016, 23:39

Dzięki @sq9 myślę jednak, że mój Opti zbyt długo leżał zakurzony i należy zrobić jemu odnowę elektrolityczną. ;)
Sugerowałem się tym, że na fabrycznym oprogramowaniu wszystko działa.
Jutro zamontuję Hyperiona 5.5 koledze, któremu wcześniej robiłem w/w odnowę i zobaczę.
Pozdrawiam.
Adrena

Dekoder:: GM990

Re: PKT Hyperion 5.4 GI-S 980

Postnapisał majster niedziela, 3 września 2017, 10:52

Adrena napisał(a):Odkurzyłem Opi9500.
Jestem pod ogromnym wrażeniem włożonej pracy i stąd "na ręce" twórców składam podziękowanie.
Chciałoby się napisać, że wszystko działa wspaniale, ale jeszcze pozostała mała pluskwa, z którą w żaden sposób sobie nie poradziłem.
Jak wcześniej niektórzy koledzy zauważyli, znika poziom sygnału na niektórych transponderach.
Kolega @tesciunio(posiadający głowicę ST) napisał o TVN-ach rozumiem, że chodziło o transponder 10911 V, co dziwne u mnie ten transponder działa bez zarzutu(moja głowica to RB) natomiast słabo albo w ogóle zanika poziom na transponderze 12265 V.
Podejrzewam, że zmiany parametru 22kHz lub wyłączenie sterowania więcej niż jednego satelity powodują w/w bug-a w oprogramowaniu.
Przetestowałem wszystkie image łącznie z Hyprerionem 5.5.
Pozdrawiam.

Witam.
Ja też posiadam Opticum9500HD. Kolego podpowiedz co i jak mam wgrać, żeby uruchomić Hyperion na moim tunerze. Obecnie mam dualboot i soft Argus. Pozdrawiam
majster

Dekoder:: Inny dekoder

Poprzednia strona

Powrót do Image PKT