ipbox 9900 nie startuje

ipbox 9900 nie startuje

Postnapisał oneblade poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 22:46

Witam jak w temacie posiadam już wiekowy dekoder, a właściwie posiadałem do wczoraj bo zrobił psikusa.Podczas oglądania nagle obraz się zatrzymał i cisza.Jako ze uruchomiony był z pendriva i image pkteam próbowałem go zrestartować z pilota kilka razy power. Ale nie było reakcji wiec brutalnie z prądu na chwile i z powrotem a tu...niespodzianka, pojawiło się logo,loading bootmenager,system start i koniec nic dalej nie idzie.jako ze pendrive jest z dioda nie ma reakcji ze go inicjuje. Dodatkowo nie działa front panel wiec ani upgrade ani boot menu nie idzie przestawić. Czytałem ze ponoć konsola można przestawić i co nieco zobaczyć czy śmietnik czy radość dużego dziecka wróci �� Ale jakoś nie znalazłem nic szczegółowego poza tym ze pod port com.ale i com i dekoder ma męskie a ponoć i nie używa się nullmodem wiec 1 do 1? Jaka prędkość com czy ma znaczenie? A możne ktoś miał taki przypadek i poratuje.Dodam ze z pól roku możne dłużej temu wymieniłem napuchnięte kondensatory na zasilaczu i było dobrze. Mimo wad trochę szkoda a na nowy raczej krucho... Dodam jeszcze ze na usb jest 5v ale to tyle z moich umiejętności

28.08.2018
Niestety ale już chyba po nim. Z konsoli nic nie wychodzi. Na zasilaczu wszystkie napięcia sie zgadzają
oneblade

Dekoder:: UFS910

Re: ipbox 9900 nie startuje

Postnapisał zukon środa, 29 sierpnia 2018, 08:47

IMO nie warto się męczyć, box ma ok 8 lat, nic nie jest wieczne. Za 250-550 zł masz do wyboru kilka boxów, które możliwościami, szybkością i STABILNOŚCIĄ biją na głowę 9900.
CZAS NIE &#%$!! NIE STANIE!

Tymczasowy link do pobierania wszystkich image PKT

NIE POMAGAM NA PW!!!
OGLĄDANIE PŁATNEJ TELEWIZJI BEZ OPŁACONEGO ABONAMENTU JEST PRZESTĘPSTWEM
zukon
Administrator

Dekoder:: GI XPeed LX3

Powrót do Hardware