NLB Image

Jak sama nazwa wskazuje o czym tu piszemy.

Re: NLB Image

Postnapisał goldeneye55 niedziela, 10 października 2010, 18:45

Może, ktoś podpowie, jaki softcam key do IpBox 910hd i gdzie go wgrać. Brak internetu, jest połączenie TC.
goldeneye55
:cry:
goldeneye55

Postnapisał piotrp6 wtorek, 19 października 2010, 18:49

Czy ktoś wie czy jest jakaś szansa na to że da się jeszcze używać Cardsplitter-a SmartWi w nowych image? Czy raczej trzeba się zaopatrzyć w CLONE+?
piotrp6

Postnapisał rgw środa, 5 stycznia 2011, 09:38

Witam

Mam pytanie dot. przyszłości softów NLB - słyszałem że juz nie są tworzone. Czy to oficjalne stanowisko twórców.

Pyt 2. Czy jest jakiś soft na DGS który ma w sobie tak jak NLB - czytniki kart, obsługę szarika.

Wiem że najlepiej rozwijanym jest mod SifTeam, ale tam trzeba dociągać z wiele rzeczy, a ja muszę przez telefon to wszystko poustawiać koledze. Na NLB było to łatwe.

Pozdrawiam RGW
IPBox 9000 + HD Samsung 500GB + BMT 1.00 NESSIE
rgw

Postnapisał genie środa, 5 stycznia 2011, 12:40

rgw napisał(a):Witam

Mam pytanie dot. przyszłości softów NLB - słyszałem że juz nie są tworzone. Czy to oficjalne stanowisko twórców.

Pyt 2. Czy jest jakiś soft na DGS który ma w sobie tak jak NLB - czytniki kart, obsługę szarika.

Wiem że najlepiej rozwijanym jest mod SifTeam, ale tam trzeba dociągać z wiele rzeczy, a ja muszę przez telefon to wszystko poustawiać koledze. Na NLB było to łatwe.

Pozdrawiam RGW

ad1.
Lareq kiedyś powiedział, że to już koniec softów NLB ale bedzie BMT.
ad2.
Mod Vodka ma wbudowane emu i cardserver oraz BMT będzie miał też.
IP9000HD(2xDVBS2+HDD500GB), IP910HD(DVBS2+HDD320GB), OpticumTS9600HD,
PIONEER PDP-LX5090, SHARP LC-32XL8E, SHARP LC-24LE220E, C+(Prestiż HD+).
genie

Postnapisał labik piątek, 7 stycznia 2011, 01:04

Mam moda Vodka 0.0.9 i tam wszystko chodzi pięknie. Nawet wi-fi samo startuje po włączeniu. Nic nie trzeba ręcznie uruchamiać.
A BMT - cóż spiewka przyszłości, niby jest a nie ma i nie wiadono czy bedzie
labik

Postnapisał ipbox9000 piątek, 7 stycznia 2011, 09:52

labik napisał(a):A BMT - cóż spiewka przyszłości, niby jest a nie ma i nie wiadono czy bedzie

Czego nie wiadomo, wszystko wiadomo.
BMT powinno nazywać się Yeti ( i nie chodzi o Skode).
ipbox9000

Postnapisał lareq piątek, 7 stycznia 2011, 11:14

ipbox9000 napisał(a):BMT powinno nazywać się Yeti ( i nie chodzi o Skode).

Aro_w, twój prymitywny sposób wypowiedzi jest powszechnei znany, nic nie wnosi do żadnej rozmowy.
Jest on nie jak jeti, a jak samolot typu stealth, nieliczni go mają, ale nie piszą o tym do momentu, kiedy się pojawi.
W tym dziale pare osób go ma.
W odróżnieniu od romowanego pzrez ciebie modelu dekdoera, tu najpierw testuje się, a nie pisze, że działa, a potem wychodzi inaczej.
Ty nie masz nawet odwagi wystąpić pod własnym , prawdziwym nickiem. Nabijasz statystyki użytkowników na forum?????
Jak pisałem wcześniej BMT będzie kiedy będą działały czytniki poprawnie w 9900HD , albo powstanie publiczna wersja na stm 2.4. Jeśli więc producent potrafi coś zrobić w tej sprawie, skoro tak go reklamują, jako oprogramowanie producenta to czekam. A powinno mu zależeć, bo te modele również sprzedaje.
Jakby nie było , dekoder bez wsparcia producenta octagon 1028 ma już swoją enigmę :)

WYJAŚNIAJĄC KONIEC PROJEKTU NLB:

Jak pisał genie wyżej, nie będzie on rozwijany. Powód jest prosty, w momencie kiedy do projektu dołączyły osoby, które dbały tylko o swoje interesy, należało zakońcyć to bezwzględnie. Tuż przed ostatnią wersją publiczną zapadły decyzje o zamknięciu. Nie ma NAJMNIEJSZEJ szansy na reaktywację MODa
lareq

Postnapisał fargels piątek, 7 stycznia 2011, 11:36

@Lareq "Jak pisałem wcześniej BMT będzie kiedy będą działały czytniki poprawnie w 9900HD"

A co mają wspólnego czytniki 9900HD do 9000HD. Czyżby BMT wspierało tylko nowsze modele??
fargels

Dekoder:: ATEMIO NEMESIS

Postnapisał lareq piątek, 7 stycznia 2011, 11:41

fargels napisał(a):@Lareq "Jak pisałem wcześniej BMT będzie kiedy będą działały czytniki poprawnie w 9900HD"

A co mają wspólnego czytniki 9900HD do 9000HD. Czyżby BMT wspierało tylko nowsze modele??

Dekodery nei mają ze sobą nic wspólnego, poza tym co mam w opisie.
Po prostu kiedyś ktoś pisał, że producent tych z Cepelii, pracuje nad nowymi czytnikami (bo nie działają przecież poprawnie) oraz nad nową wersją bazującą na nowym STM. Po prostu chciałem sobie dać wystarczająco dużo czasu na skończenie ....nie sądziłem, że aż tyle czasu im zejdzie i, że z taką ignorancją podchodzą do największego rynku tych modeli na świecie (Polski).

BMT nie wspiera "nowych" (niestety procesor stary, więc cieżko nazwać nowym) modeli. Nie jesteśmy zainteresowani dekoderami, w których nie mamy dostępu do kodu źródłowego.

W BMT są ostatnie poprawki, jeśli masz ochotę dołączyć do zespołu, zapraszam. Bo BMT, w odróżnieniu od obietnic innych dotrzymuje słowa.
lareq

Postnapisał Lukassolski wtorek, 11 stycznia 2011, 12:51

Wybacz lareq ale BMT jeszcze nigdy nie dotrzymalo slowa temat na pkteam pojawil sie pewnie z pol roku temu i co w nim bylo same obietnice i ciagle przekladanie terminu wydania. Nawet od Ciebie dostalem na priva wiadomosc o dacie wydania na przyszly wtorek a to bylo ze 3 miesiace temu. Ja nie uzywam cytnikow jade na sharingu wiec moze tez dostane ten soft do potestowania tuner ipbox 910.
Lukassolski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Image NLB