hyperion v4 problem z wykonaniem nagrań

Tutaj rozmawiamy tylko o image mod by PKT

hyperion v4 problem z wykonaniem nagrań

Postnapisał piotrp6 środa, 18 czerwca 2014, 22:06

Hyperion v4, IPBox 9000HD, OSCAM 9752, ustawienia do oscama pobrane z bluepanel, cleanmemory wyłączone
Mam kilka problemów z nagrywaniem
Nagrania robione ręcznie wykonywane są prawidłowo, problem jest natomiast z nagraniami z timera. Praktycznie żadne zaprogramowane nagranie przy Boxie w standby albo deepstandby nie dochodzi do skutku tzn albo nie wykonuje się albo jest czarno brak dekodowania. Większość nagrań z timera przy boxie włączonym wykonywana jest prawidłowo. Dzisiaj dodatkowo zaobserwowałem taki przypadek: box w czuwaniu, włączam i nic czarno, sprawdzam ECM brak ECM jak by nie widział karty (karta nc+ w dolnym czytniku), restartuje oscam nic to nie dało, restartuje enigmę dalej bez efektu, restart boxa wszystko zaczeło działać prawidłowo. Po jakimś czasie przełączyłem boxa do czuwania. miało za godzinę zostać wykonane nagranie wracam po półtora godzinie box dalej w czuwaniu nic się nie nagrywa to włączyłem boxa od razu po włączeniu zaczął nagrywać i nagrał do końca zaprogramowanego czasu.
Bardzo proszę o pomoc albo chociaż wskazówkę co jeszcze sprawdzić aby zaradzić tym problemom.
Z góry dziękuję
piotrp6

Re: hyperion v4 problem z wykonaniem nagrań

Postnapisał piotrp6 wtorek, 24 czerwca 2014, 21:20

Włączyłem ECM w stanie czuwania, poprzednio miałem ustawione na wyłączone w stanie czuwania, testuje od czterech dni jak do tej pory wszystkie zaprogramowane nagrania zostały nagrane prawidłowo.
piotrp6

Powrót do Image PKT