PKT SVN-3890 HYPERION 6.2

Re: PKT SVN-3890 HYPERION 6.2

Postnapisał jarasr czwartek, 8 listopada 2018, 20:06

Jest sukces:)
Ponownie dokonałem próby wgrania 6.2. Tak jak poprzednio wczytywanie systemu stanęło na 49%... Tym razem wykazałem większą cierpliwość i po ok. 25min system wystartował. Nie wiem czym to spowodowane ale od teraz 6.2 hula ze ho ho.
Dzięki i pifko:)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
jarasr

Dekoder:: IPBOX99

Postnapisał zukon czwartek, 8 listopada 2018, 20:09

Przy 1 starcie jak masz miejsce pobiera i instaluje e2iplayer z pycurl i ffmpeg - widocznie masz bardzo wolny net i to przytkało start.

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
CZAS NIE &#%$!! NIE STANIE!

Tymczasowy link do pobierania wszystkich image PKT

NIE POMAGAM NA PW!!!
OGLĄDANIE PŁATNEJ TELEWIZJI BEZ OPŁACONEGO ABONAMENTU JEST PRZESTĘPSTWEM
zukon
Administrator

Dekoder:: GI XPeed LX3

Postnapisał tomelo79 sobota, 10 listopada 2018, 01:21

Obserwacje po wgraniu Hyperiona 6.2:

W wersji 6.1 po włożeniu odpowiednio sformatowanego USB, tworzyły się katalogi (same) tzn ja nie musiałem ich Tworzyć. Natomiast w 6.2 nie wiedzieć czemu nie było katalogu timeshift oraz movie - musiałem sam stworzyć aby wskazać go do zapisu timeshiftu. Zrobiłem to z poziomu windows, ale nie mam pewności czy te katalogi nie potrzebują jakiś specjalnych praw dostępu ...? Taka obserwacja :-)

No i ... miałem pierwszy zwis. tzn po restarcie dekoder zatrzymał się na "boot", pomogło wyłączenie z prądu.

Aha jeszcze epg, pozmieniały mi się numery kanałów, ale nie wiem czy jest to związane akurat z nowym softem.
tomelo79

Dekoder:: ZGEMMA H7

Poprzednia strona

Powrót do ZGEMMA