Ariva Link - brak obrazu

Ariva Link - brak obrazu

Postnapisał axel52 piątek, 20 października 2017, 21:50

Witam.
Dziś rano syn zameldował mi po włączeniu telewizora i Arivy, że nie ma obrazu jest tylko głos.
Po krótkich kombinacjach na obu pilotach niestety nie udało mi się przywrócić obrazu.
Kombinowałem przyciskami ponieważ syn ma zwyczaj zasypiać z pilotem od dekodera i łatwo naciskać wtedy różne przyciski zmieniając ustawienia.
Jest tak, że wyświetlają się wszystkie funkcje typu menu lub epg czy lista programów, ale obrazu z kanału TV nie ma.
Ma ktoś pomysł co się poprzestawiało [ na to stawiam ]?

PS
Reset Hyperiona nic nie dał, podobnie jak wyłączenie z prądu TV.

Pozdrawiam.
axel52

Dekoder:: GI XPeed CLASS2

Re: Ariva Link - brak obrazu

Postnapisał rafejo sobota, 21 października 2017, 19:34

Mało trochę informacji podałeś. Czy pen jest podzielony na partycje? Jeżeli nie to pewnie syn właczył przypadkowo nagrywanie i zapchał katalog hdd.
Wejdź pluginem dreamexplorer w katalog hdd i pousuwaj z niego nagrania i zrestartuj boxa
Zgemma H7S Miraclebox Ultra adb2850
rafejo
BetaTester

Dekoder:: ZGEMMA H7

Re: Ariva Link - brak obrazu

Postnapisał axel52 sobota, 21 października 2017, 21:01

Co do pena to nie pamiętam czy robiłem partycję, ale chyba nie.
Ariva nie ma dysku i nie jest podłączona do neta więc dziwi mnie, że przycisk od nagrywania może być aktywny skoro nawet jak go włączę to jest info o braku hdd.
Co do usuwania pluginem to już za późno ponieważ wyciągnąłem pena i na razie męczą się na fabrycznym.
Jeżeli można załadować Hyperiona bez pomocy neta to bardzo proszę powiedzieć jak to zrobić.
Z góry wielkie dzięki.
axel52

Dekoder:: GI XPeed CLASS2

Powrót do Inne