Zawieszanie się Webif Vu+ Uno 4K SE

Zawieszanie się Webif Vu+ Uno 4K SE

Postnapisał Ktosiu środa, 7 listopada 2018, 23:48

Czasowo zdarzają się frezy całkowite Webifu , tak na 2-3 minuty nie ma kontaktu z tunerem co 2-3 h .
Ktoś ma podobny problem zwłaszcza przy używaniu streamingu ?
Przy normalnym użytkowaniu wszystko działa jak należy, no może 2-3 zawieszenia dostępu do Webif prze kilka dni.
róż(nie) chcę
Ktosiu
BetaTester

Dekoder:: VU+ UNO 4KSE

Re: Zawieszanie się Webif Vu+ Uno 4K SE

Postnapisał sebastan piątek, 9 listopada 2018, 11:34

Mam ten sam dekoder i nie mam takiego problemu. Mam jeden TV normalnie po hdmi i drugi z Android TV, gdzie tylko streamuję, cały dzień chodzi bez zająknięcia.

Czy momencie tej zawieszki możesz swobodnie obsługiwać pilotem tuner? Czy jest zawieszony? Czy też może zatrzymuje się tylko obraz, ale tuner chodzi? Bo jeśli tak, to może problem z sygnałem SAT lub uprawnieniami do odbioru?
sebastan

Re: Zawieszanie się Webif Vu+ Uno 4K SE

Postnapisał Ktosiu sobota, 10 listopada 2018, 11:10

Sam tuner się nie zawiesza bez problemu działa cały czas obsługa pilotem od Samsung TV ( oryginalny mi dzieciaki rozwaliły, czekam na nowy a ANYNET+ i HDMI-CEC wyjątkowo dobrze działa w nowej wersji Hyperiona w 100% ) .

Nie działa tylko łączność z serwerem Webif i wszystko z tym związane czyli ftp, streaming, czytniki kart itp.

Na razie to sprawdzam na innych obrazach czy to problem tylko z Hyperionem czy też z samym tunerem który jeszcze mogę oddać na gwarancję albo wymienić na nowszy za dopłatą.
róż(nie) chcę
Ktosiu
BetaTester

Dekoder:: VU+ UNO 4KSE

Powrót do VU+