Totalny n00b

Poradniki dla wszystkich typów BOX-ów

Totalny n00b

Postnapisał lucz niedziela, 19 listopada 2017, 14:11

Witam,

Jakiś tydzień temu po nieokreślonym czasie postanowiłem upgrade'ować mój soft z racji tego, że poznikały mi kanały z listy i nie mogłem ich przywrócić. Dałem więc mój dekoder (GoldenMedia, ale dokładnego modelu nie znam) do ''specjalisty'', który miał wszystko ogarnąć.

Ogarnął, byłem po dekoder, wszystko u niego działało. Przywiozłem do domu, podłączyłem i niespodzianka. Komunikat BOOT w nieskończoność. Zostawiłem za poradą na całą noc z nadzieją, że wystartuje. Rano sprawdziłem i nic. Zmieniła się tylko godzina, a BOOT jak był tak pozostał.

Oddałem więc dekoder po raz kolejny do gościa, który stwierdził, że umarł i nic nie da się z nim zrobić.

A teraz do sedna.

Nie chcę już polegać na kimś innym, więc chciałbym samemu wszystko zrobić. Kupić dekoder, wgrać Enigmę, wgrać odpowiedniego softa, listę kanałów, skonfigurować pod mój portal, w którym mam subskrybcję.

Jest jeden problem. Jestem totalnym n00bem w tym temacie, ale trafiłem na to forum i mam nadzieję, że pomożecie mi to wszystko ogarnąć.

Z góry przepraszam, jeżeli taki temat już kiedyś był. Nic takiego typowo ''krok po kroku'' nie znalazłem.

Proszę napisać jakich informacji ode mnie wymagacie, żeby móc mi pomóc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
lucz

Dekoder:: ARIVA LINK 200

Re: Totalny n00b

Postnapisał hiuman niedziela, 19 listopada 2017, 14:23

Marne szanse na pomoc. Wiem z własnego doświadczenia :cry:
hiuman

Dekoder:: FORMULER F1

Postnapisał zukon niedziela, 19 listopada 2017, 14:31

Na tym forum jest WSZYSTKO :!: Wystarczy podstawowa umiejętność: czytania ze zrozumieniem :) No chyba, że będziesz czekał tak jak leń @hiuman na to, że ktoś za Ciebie wszystko zrobi to faktycznie będziesz musiał poczekać :)
CZAS NIE &#%$!! NIE STANIE!

Tymczasowy link do pobierania wszystkich image PKT

NIE POMAGAM NA PW!!!
OGLĄDANIE PŁATNEJ TELEWIZJI BEZ OPŁACONEGO ABONAMENTU JEST PRZESTĘPSTWEM
zukon
Administrator

Dekoder:: GI XPeed LX3

Postnapisał lucz niedziela, 19 listopada 2017, 14:41

Świetnie, że uważa Pan, że na tym forum wszytsko jest. Nie wątpie. Jednak jak już wspomniałem jestem totalnie zielony w temacie i nie rozumiem większości tego co użytkownicy piszą w postach. Jakbym cokolwiek rozumiał, to nie zakładałbym tego tematu.

Choć trochę zrozumienia. Nie każdy był kozakiem w temacie od początku.

Jeżeli nie ma szans na pomoc krok po kroku, to może podlinkujesz/cie linki do tematów, które mi pomogą?

Leniwy nie jestem, tylko niedoświadczony. Nie oceniaj człowieka jak nie znasz!
lucz

Dekoder:: ARIVA LINK 200

Postnapisał zukon niedziela, 19 listopada 2017, 14:52

lucz napisał(a):Świetnie, że uważa Pan, że na tym forum wszytsko jest. Nie wątpie. Jednak jak już wspomniałem jestem totalnie zielony w temacie i nie rozumiem większości tego co użytkownicy piszą w postach. Jakbym cokolwiek rozumiał, to nie zakładałbym tego tematu.

Choć trochę zrozumienia. Nie każdy był kozakiem w temacie od początku.

Jeżeli nie ma szans na pomoc krok po kroku, to może podlinkujesz/cie linki do tematów, które mi pomogą?

Leniwy nie jestem, tylko niedoświadczony. Nie oceniaj człowieka jak nie znasz!

Udało Ci się znaleźć to forum, ten dział i napisać ten temat. Jakbyś się przyjżał to w tym dziale jest temat "jaki dekoder" - trudno może być go znaleźć bo jest POD TYM TEMATEM :!: przeczytaj, wybierz dekoder. Jak go kupisz to w każdym dziale masz soft do wspieranych dekoderów. Przeważnie w każdym dziale jest opis JAK WGRAĆ. I przeważnie w każdym dziale są podpięte tematy jak skonfigurować to czy tamto.

Trzeba tylko CHCIEĆ :!:

ps: wszystkie tematy na temat shar... z automatu KASUJĘ :!:
CZAS NIE &#%$!! NIE STANIE!

Tymczasowy link do pobierania wszystkich image PKT

NIE POMAGAM NA PW!!!
OGLĄDANIE PŁATNEJ TELEWIZJI BEZ OPŁACONEGO ABONAMENTU JEST PRZESTĘPSTWEM
zukon
Administrator

Dekoder:: GI XPeed LX3

Postnapisał hiuman niedziela, 19 listopada 2017, 15:06

Adminie trochę wyrozumiałości komuś kto jest w tym temacie zielony tak jak ja lub kolega co założył wątek. Nie trzeba nikogo nazywać tu leniami. Jakbym czekał na waszą pomoc to nigdy bym nie kupił dekodera. Forum jest po to by pomagać, a ty jako admin jako pierwszy powinieneś laika pokierować. Nie każdy jest takim guru jak Ty.
hiuman

Dekoder:: FORMULER F1

Postnapisał ironm1 poniedziałek, 20 listopada 2017, 13:52

Witam.Zukon ma sporo racji.Sam bedac laikiem,czytajac to forum oraz inne ogarnalem temat.Trwalo to niestety ponad miesiac,ale satysfakcja gwarantowana.
ironm1

Dekoder:: GI XPeed CLASS2

Powrót do ABC